دوشنبه, 13 تیر 1

ایجاد حــساب کــاربری


قوانین و مقررات

قوانین و مقررات


مجموعه ی طلای کیوان ضمن قدردانی از اعتماد شما، قوانین و مقررات استفاده از سایت را در این صفحه منتشر کرده و اگر تغییراتی در آن ایجاد شود همینجا به روزرسانی خواهد کرد بنابراین بر عهده کاربران عزیز است که پیش از استفاده از سایت این صفحه را مطالعه بفرمایند

حریم خصوصی

سایت ما اطلاعاتی چون نام، شماره تلفن همراه، ایمیل، آدرس و .... را برای ارایه خدمات و اطلاع رسانی به کاربران جمع آوری میکند و حفظ امنیت این اطلاعات شخصی و محتویات حساب کاربری افراد را در حد توان به عهده دارد. از طرفی کاربران مسوولیت تمام فعالیت هایی که با حساب کاربری خود انجام میدهند را بر عهده دارند و باید مراقب رمز عبور خود باشند

قوانین

قوانین و مقررات تمامی اصول و رویه مجموعه ی طلای کیوان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر موظف به رعایت قوانین مربوطه می باشد. متعاقبا استفاده کاربر از سایت طلای کیوان درهر زمان مجموعه ی طلای کیوان برای پروسه خرید و ارسال محصولات خود به اطلاعاتی از قبیل آدرس تلفن و کدپستی... نیازمند است و متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی کاربران خود دفاع نماید و کاربران با استفاده از سایت، رضایت خود را از این روال اعلام می دارند.

تمامی مطالب سایت اعم از عکس لوگو، آیکون گرافیک، ویدئو و موارد قابل کپی و دانلود و همچنین کلیه محتوای تولید شده توسط مجموعهی طلای کیوان جزئی از اموال این مجموعه محسوب و حق استفاده و نشر تمامی مطالب منحصرا در اختیار مجموعه می باشد و هرگونه استفاده بدون مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این مجموعه محفوظ می دارد.در صورت استفاده از هریک از خدمات سایت طلای کیوان کاربران موظف به حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت آن برعهده کاربران می باشند.

قوانین ارسال سفارش در روزه کاری به معنی روزهای شنبه تا پنج شنبه هرهفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.خارج از این موارد خدمات مبنی بر ارسال انجام نمی شود.

کلیه محصولات فروشگاه طلای کیوان از طلای 18 عیار ساخته شده است.

چنانچه در طول فاصله ثبت سفارش محصول مشکلی اعم از اتمام محصول سفارشی... به وجود آید،مجموعه حق توقف فروش بدون اطلاع قبلی را برای خود محفوظ می دارد و مبلغ پرداخت شده ظرف 72 ساعت کاری به حساب مشتری مسترد می گردد.

آسیب های ناشی از حمل و نقل باید به محض رویت در زمان تحویل کالا به اطلاع واحد سفارشات مجموعه رسیده و از تحویل آن خودداری شود. در غیر این صورت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده طلای کیوان نخواهد بود.

در صورت عدم آگاهی و ناتوانی مشتری در استفاده محصولات و یا ایجاد خسارت نسبت به محصول هزینه های آن به عهده مشتری است و مجموعه ی کیوان در این خصوص هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.با نهایت احترام به کاربران باتوجه به نرخ روزانه طلا و وزن آن مجموعه نمی تواند قیمت و موجودی نهایی کالاهارا قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید و در مواردی نادر در صورت وجود نوسان بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری اگر سفارشی قابل تحویل باشد مجموعه موظف است این موضوع را در اسرع وقت به مشتری اطلاع داده و سفارش را لغو نماید.

قیمت اعلام شده به مشتری با احتساب مالیات به ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه ای برای مالیات و عوارض پرداخت نمیکند.